Reference

10
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč si vybrat tvorbu webových stránek u nás?

Vytvořit webovou aplikaci (bez ohledu na její bližší specifikaci) umí v dnešní době velké množství jednotlivců či společností. Nemá smysl přít se o to, kdo je nejlepší, to se odvíjí od subjektivního vkusu a od konkrétních potřeb objednatele. Je ovšem pravda, že levně Vám dnes naprogramuje web kdekdo, ovšem kvalita a následná údržba už nikoho nezajímá. Pečlivě proto vybírejte firmu, která Vám zajistí i další úpravy. 

Samotná kvalitní aplikace dle našeho soudu nekončí v žádném případě předáním díla. Servis, správa a zákaznická podpora je něco, o co se v našem pojetí můžete kdykoliv opřít a co ve výsledku dotváří dlouhodobý dojem, který aplikace vyvolává. 

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Hledáte spolehlivou firmu která se Vám bude starat o vše co potřebujete? Tak to jste správně. Naše firma tu bude vždy pro Vás a bude se Vám snažit vždy pomoci s Vašim problémem.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: cinka@netsimple.cz
kod

Aktuality & Blog

Vítejte na našich nových webových stránkách

Vítáme Vás na našich nových responzivních stránkách. Webové stránky jsou responzivní a v moderním duchu. Doufáme, že zde najdete všechny potřebné informace.

Vytvořili jsme webové stránky pro CMKarting

Pro pražskou firmu CMKarting jsme vytvořili kompletní webové stránky, spravujeme jejich PPC kampaně a natočili jsme promo video.

Novinky v oblasti webového designu a webových stránek 2015

Trendy webdesignu a webů budou podobné jako tomu bylo v minulém roce. Vše musí být rychlejší, jednodužší a responzivní! Proto se obraťte na Netsimple!