E-shopy

Chcete začít prodávat na internetu? Pomůžeme Vám vytvořit úspěšný e-shop.

Nabízíme B2B a B2C řešení e-shopu. Vytváříme a dodáváme řešení internetových obchodů na platformě administračního/redakčního systému Simple Admin. Profesionální e-shop tvoříme na míru, tudíž není nutné platit za funkce či moduly, které nebudou využity. Nepoužíváme grafické šablony, které využívají s drobnou barevnou obměnou další desítky či stovky provozovatelů e-shopů.

V rámci tvorby e-shopů máme zkušenosti jak s minimalistickými projekty, tak s e-shopy nabízejícími desítky tisíc produktů. Sami aktivně internetový obchod provozujeme, několik dalších spravujeme, tudíž jsme schopni identifikovat podstatné a doporučit žádoucí.

 

NABÍZÍME  E-SHOPOVÉ ŘEŠENÍ  NA MÍRU

Naše E-shopové řešení je vždy zákazníkům tvořeno na míru a dodáváme ho od analýzy, přes grafiku až po finální spuštění. Výhodou je, že funkce E-shopu jsou dopředu připraveny a vy si jen řeknete, které z nich byste chtěli používat.

Náš E-shop Vám umožňuje:

 

JAKÉ JSOU VÝHODY NAŠEHO E-SHOPOVÉHO ŘEŠENÍ?

 

Internetové obchody otevírají nové možnosti při prodeji jakýchkoliv služeb či zboží, není proto namístě se obávat, ale být připraven.  Pomůžeme Vám při tvorbě e-shopu, ale tvorbou webové prezentace to nekončí, co více udělat a na co se zaměřit se dozvíte v našem článku: Co dělat po spuštění E-shopu?

 

ČLÁNKY KTERÉ VÁM PORADÍ

 

ZDE VIDÍTE UKÁZKU ADMINISTRAČNÍHO SYSTÉMU PRO E-SHOPY

Díky našemu administračnímu systému můžete vidět statistiky Vašeho e-shopu jako denní obraz, počet objednávek za den nebo měsíční obrat.

 

Pokud hledáte dlouhodobou spolupráci, tak vyberte Netsimple.

Postup při tvorbě internetového obchodu

návrh řešení/analýza
grafický návrh
programování
testování
plnění
předání klientovy
11
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč si vybrat tvorbu webových stránek u nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Servis, správa a zákaznická podpora je něco, o co se u nás můžete kdykoliv opřít. Našim klientům nabízíme více než 10 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz
kod

Aktuality & Blog

Grafika obalového materiálu na míru

Přemýšlíte o nové grafice nebo nějaké změně? Obraťte se na nás. Vytvoříme Vám grafiku obalového materiálu na míru.

OD 1. 1. NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE

Revoluční 3/5, Šumperk - v růžové vile naproti restauraci Arte. Sídlíme v prvním patře v nově zrekonstruované kanceláři s vysokými stropy a skvělou atmosférou :)

PRODÁVEJTE NA FACEBOOKU

Marketing na Facebooku Vám usnadní komunikaci s klienty a pomůže Vám vydělávat! Prošli jsme kurzem nastavení Marketingových kampaní na facebooku!