Optimalizace pro vyhledávače

Kvalitní optimalizace pro vyhledávače, propracované webové stránky a účelně nastavené PPC kampaně Vám zaručí návratnost Vašich investic!

Optimalizace pro vyhledávače
Webové stránky mají dnes všichni racionálně uvažující obchodníci či výrobci. Mimo jejich vzhledu a funkčnosti je třeba hodnotit ještě jeden důležitý parametr - jejich návštěvnost. Optimalizace pro vyhledávače je soubor úkonů, jejichž úkolem je zajistit co nejlepší a nejatraktivnější pozici webových stránek ve vyhledávačích (seznam.cz, google.cz apod). S tím souvisí i výkonnostní marketing.

V první fázi vždy provedeme analýzu webových stránek, zaměřenou na jejich technickou a obsahovou část, čímž identifikujeme případné nedostatky a aktuální pozice stránek ve vyhledávačích. Na základě této analýzy vytvoříme návrh postupu pro dosažení předem specifikovaných cílů. V případě Vašeho zájmu poté odstraníme technické nedostatky zdrojového kódu, nalezneme a upřednostníme hledaná klíčová slova, vylepšíme strukturu webu a zajistíme registraci Vašich stránek do významných internetových katalogů. Pokud má být SEO opravdu kvalitní, je třeba kalkulovat s dlouhodobou formou spolupráce a aktivním přístupu klienta. Je také potřeba počítat s tím, že konkurence nespí a musí se tak stanovovat nové cíle při optimalizaci. Nově nabízíme také správu sociálních sítí. Přečtěte si náš článek o základních faktorech, které ovlivňují Váš web ve vyhledávačích.

Poptejte u nás optimalizaci pro vyhledávače a nejdeme pro Vás ideální řešení. Pište na info@netsimple.cz nebo zadejte poptávku přes kontaktní formulář.

 

PPC kampaně

S PPC kampaněmi máme již dlouholeté zkušenosti. Našim klientům se snažíme nabídnout nejlepší řešení a maximalizivat jejich zisk. PPC kampaně nastavujeme u každého klienta individuálně.

Co to jsou PPC kampaně?

PPC kampaně to je z anglického pay per click – znamená to platba za proklik. Platíte pouze za to, když uživatel klikne na Vaši reklamu kterou vidí ve vyhledávači. Zjednodušeně řečeno, platíte za každého uživatele který se na Váš web proklikne pomocí reklamy, tudíž neplatíte za zobrazení reklamy, ale pouze za proklik.

K tomu, abyste měli co nejvíce prokliků a návštěv na webu, slouží kvalitně napsané reklamy, které uživatele upoutají natolik, že Váš web navštíví. Tato reklama je nejlepším a nejvíce návratovým řešením. Máte přehled jak o navštěvovanosti, tak i o návratnosti investic z PPC reklamy. Výhodou je její plánovanost a měřitelnost.

Mezi hlavní PPC systémy patří Google Adwords a na Seznamu Sklik. Tyto PPC kampaně využívá drtivá většina inzerentů. PPC kampaně nastavujeme také pro Facebook.

Pro E-shopy nastavujeme kampaně na Zboží.cz a Heureka.cz.

Výhody PPC kampaní:

Základem je dobře optimalizovaný web. Před založením kampaní Vám poradíme jak optimalizovat Váš web pro vyhledávače a která klíčová slova na Vašem webu použít.

Při zakládaní kampaní dbáme na:

Vaše cíle, stanovení denního a měsíčního rozpočtu, také provádíme průzkum konkurence
stanovení klíčových slov a jejich průzkum
po Vašem odsouhlasení nastavíme PPC kampaně a především dbáme na kvalitní reklamy
potom kampaně sledujeme, vyhodnocujeme jejich úspěšnost a pravidelně reklamy upravujeme
důležité je kampaně sledovat dlouhodobě, protože se jejich stav neustále mění.
Dodáme Vám reporty a prodiskutujeme jak jste spokojeni s úspěšností kampaně
PPC kampaně jsou velice důležité nejen pro začínající podnikatele, ale pro všechny, kteří chtějí na internetu vydělávat a nebo se zviditelnit. Nebojte se do reklamy investovat, díky našemu nastavení se Vám Vaše investice vrátí.
 

11
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč si vybrat tvorbu webových stránek u nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Servis, správa a zákaznická podpora je něco, o co se u nás můžete kdykoliv opřít. Našim klientům nabízíme více než 10 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz
kod

Aktuality & Blog

Webová aplikace & soutěžní kvíz na míru

Webová aplikace díky níž můžete vyhrát hodnotné ceny. Vytvořena na základě přání zákazníka. Responzivní design nesmí chybět.

Tvorba nových webových stránek s propojeným e-shopem

Webové stránky s propojeným e-shopem a responzivním designem Vás zaujmou na první pohled - Novatronic.cz

Rezervační systém Webportýr

Vlastníte hotel, penzion, motel, chalupu a nebo kemp? A ještě nemáte online rezervační systém? Představujeme Vám to nejlepší na trhu - Webportýr. Již od 200 Kč měsíčně!