Grafické práce

Grafika je pro všechny námi nabízené a realizované služby velmi důležitým prvkem. Nabízíme tvorbu grafických podkladů pro letáky, prospekty, vizitky, polepy aut či výloh, ceníky, katalogy, výroční zprávy, bannery, prezentace, inzeráty, samolepky a mnoho dalšího.

Grafice se věnujeme od počátku existence naší společnosti a můžeme bez nadsázky konstatovat, že máme zkušenosti téměř se všemi myslitelnými grafickými formáty.

 


  

Tvorba loga a grafický návrh logomanuálu

Vytvoříme pro Vás originální grafický návrh loga, podle Vašich požadavků a přání. Logo symbolizuje firmu a  je nejdůležitější součástí vizuální identity, která Vás bude doprovázet a reprezentovat na každém Vašem kroku.

Naší specializací je vizuální část corporate identity, přičemž při jejím zpracování postupujeme vždy od základních prvků - firemní logo, firemní barvy, typ písma - od kterých se následně odvíjejí další vizuální materiály jako vizitky, webdesign, návrh tiskovin apod.

Kromě tvorby nové corporate identity nabízíme i re-design stávajícího corporate stylu - ne vždy je žádoucí a reálné zcela změnit formu, do jejíž propagace bylo dlouhodobě investováno a s níž si nabízené produkty či služby zákazníci spojují. Pokud si zákazník přeje, je mu vytvořen corporate identity manuál, kde je popsáno jak správně zacházet s propagačními materiály firmy.

 A JAK ŽE PROBÍHÁ PŘÍPRAVA GRAFICKÉHO NÁVRHU LOGA?

 • V první řadě o Vaší firmě či společnosti potřebujeme zjistit co nejvíce infromací a vyslechneme si Vaše požadavky
 • Jakmile zjistím všechny potřebné informace, grafik se pustí do skicování a tvorby prvnotního nástřelu loga
 • Poté logo společně konzultujeme a provádíme případné změny nebo úpravy
 • Na závěr Vám logo předáme ve všech potřebných formátech pro Vaše další použití

 


 

Tvorba bannerů na míru - Grafický návrh bannerů pro Sklik, Adwords a sociální sítě

STATICKÉ BANNERY

Potřebujete pro Vaši firmu vytvořit banner nebo sérii bannerů pro Sklik či Adwords? Obraťte se na nás. Vytvoříme Vám jak statický, tak i animační banner v gif formátu.

Rozměry pro bannery jsou pro Adwords tak i pro Sklik téměř totožné. Snažíme se aby bannery byli jednoduché, ale aby zaujali co nejvíce zákazníků.

Vytvoříme Vám také bannery na facebook a jiné sociální sítě. Nejvíce tvoříme úvodní fotografie a upravujeme loga pro google+ a facebook. Zde najdete několik užitečných rad, které je dobré si před vytvořením úvodní fotografie přečíst.

ANIMOVANÉ BANNERY

Animované bannery jsou nejvíce využvány v PPC kampaních a nově jej můžete použít místo úvodní fotografie na Facebook. Velikost animace je omezena na 150 kb, proto není možné vytvořit rozsáhlou animaci.      

 


 

Tiskoviny a reklamní grafika - letáky, plakáty, billboardy, katalogy, brožury....

Chcete vytvořit zajímavé poutavé letáky a plakáty? Vyslyšíme Vaše přání. Graficky Vám zpracujeme letáky a plakáty ve všech myslitelných formátech. Letáky a plakáty, patří k velice rozšířené formě reklamy a jsou hojně využívány ve všech oborech a typech reklamy. Výroba letáků a plakátů by se neměla podcenit a je důležité stanovit si cíle a jak by měl vypadat a čím poutat. A jaký je mezi nimi vlastně rozdíl?

Plakáty musí primárně zaujmout, aby se u nich člověk pozastavil, u letáků je to trochu jiné, leták musí Váš pohled upoutat ihned a zároveň sdělit potřebnou informaci, kterou chcete letákem sdělit. Pokud je leták nezajímavý, nebo zde nejsou informace které by upoutali pozornost, tak leták skončí v koši.

Vytvoříme pro Vás letáky a plakáty skládané, oboustranné, jednostránkové a jiné. Velikosti se liší a můžete si zvolit téměř jakýkoliv rozměr.

Dále pro Vás vytvoříme:

 • letáky a plakáty
 • inzeráty
 • katalogy, brožury, obálky
 • kalendáře
 • pozvánky
 • novoročenky
 • billboardy, bigboardy, reklamní poutače
 • jídelní lístky, nápojové lístky
 • razítka
 • autoplachty
 • samolepky ve všech myslitelných formátech
 • sítotisk (krabice, krabičky....)
 • grafický návrh a potisk triček
 • grafické návrhy a polepy výloh a propagačních míst

 


 

Vizitky - grafický návrh s realizací

Elektronická vizitka - elektronická vizitka je skvělá v tom, že nejen šetříte náklady na tisk, ale můžete ji kdykoliv a komukoliv odeslat přes email nebo sociální sítě. Vytvoříme pro Vás originální design, který Vaše klienty a zákazníky zaujme.

Tištěné vizitky - navrhneme Vám originální design na Vaše vizitky, který musí ovšem korespondovat s Vašim logem, popřípadě webovými stránkami. Po schválení pro Vás zařídíme i tisk vizitek. 

Co by na Vaší vizitce nemělo chybět:

 • měla by zaujmout
 • logo
 • název firmy
 • adresu a kontaktní osobu
 • telefonní číslo a email
 • také je dobré uvěst krátky slogan, díky kterému si klienti ihned vybaví, čím se Vaše firma zabývá

Rozměr vizitek - je dobré nás upozornit, pokud máte vizitky pro jinou zemi než ČR.

Standartní rozměr který navrhujeme je 90 x 50 mm.
EURO formát má rozměr 85x55 mm.
Ve Velké Británii a skandinávských zemích se používá menší formát 75 x 40 mm.

Vizitky mohou být jak jednostranné tak oboustranné (pomohou více zaujmout ), matné či lesklé. 

 

Nenašli jste co hledáte? Nevadí, neváhejte nás kontaktovat a společně to vymyslíme!

11
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz
kod

Aktuality & Blog

Rezervační systém pro Vaše ubytování - jedině Webportýr

Spolehlivý, přehledný rezervační systém pro Vaše ubytování! Webportýr udělá práci za Vás.

Webová aplikace & soutěžní kvíz na míru

Webová aplikace díky níž můžete vyhrát hodnotné ceny. Vytvořena na základě přání zákazníka. Responzivní design nesmí chybět.

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.