Grafické práce

Grafika je pro všechny námi nabízené a realizované služby velmi důležitým prvkem. Nabízíme tvorbu grafických podkladů pro letáky, prospekty, vizitky, polepy aut či výloh, ceníky, katalogy, výroční zprávy, bannery, prezentace, inzeráty, samolepky a mnoho dalšího.

Grafice se věnujeme od počátku existence naší společnosti a můžeme bez nadsázky konstatovat, že máme zkušenosti téměř se všemi myslitelnými grafickými formáty.

 

CORPORATE IDENTITY

Tvoříme koncepce firemní identity, tzn. soubor všech prostředků, kterými je komunikováno s okolím. Naší specializací je vizuální část corporate identity, přičemž při jejím zpracování postupujeme vždy od základních prvků - firemní logo, firemní barvy, typ písma - od kterých se následně odvíjejí další vizuální materiály jako vizitky, webdesign, návrh tiskovin apod.

Kromě tvorby nové corporate identity nabízíme i re-design stávajícího corporate stylu - ne vždy je žádoucí a reálné zcela změnit formu, do jejíž propagace bylo dlouhodobě investováno a s níž si nabízené produkty či služby zákazníci spojují. Pokud si zákazník přeje, je mu vytvořen corporate identity manuál, kde je popsáno jak správně zacházet s propagačními materiály firmy.

 

TVORBA BANNERŮ NA MÍRU

Potřebujete pro Vaši firmu vytvořit banner nebo sérii bannerů pro Sklik či Adwords? Obraťte se na nás. Vytvoříme Vám jak statický, tak i animační banner v gif formátu.

 

LETÁKY, PLAKÁTY, BILLBOARDY

Chcete vytvořit zajímavé potavé letáky a plakáty? Vyslyšíme Vaše přání. Graficky Vám zpracujeme letáky a plakáty ve všech myslitelných formátech.  Letáky a plakáty, patří k velice rozšířené formě reklamy a jsou hojně využívány ve všech oborech a typech reklamy. Výroba letáků a plakátů by se neměla podcenit a je důležité stanovit si cíle a jak by měl vypadat a čím poutat. A jaký je mezi nimi vlastně rozdíl?

Plakáty musí primárně zaujmout, aby se u nich člověk pozastavil, u letáků je to trochu jiné, leták musí Váš pohled upoutat ihned a zároveň sdělit  potřebnou informaci, kterou chcete letákem sdělit. Pokud je leták nezajímavý, nebo zde nejsou informace které by upoutali pozornost, tak leták skončí v koši.

Vytvoříme pro Vás letáky a plakáty skládané, oboustranné, jednostránkové a jiné. Velikosti se liší a můžete si zvolit téměř jakýkoliv rozměr.

 

 

 CO DÁL JSME PRO VÁS CHOPNI ZAŘÍDIT:

 

Nenašli jste co hledáte? Nevadí, neváhejte nás kontaktovat a společně to vymyslíme!

11
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč si vybrat tvorbu webových stránek u nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Servis, správa a zákaznická podpora je něco, o co se u nás můžete kdykoliv opřít. Našim klientům nabízíme více než 10 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz
kod

Aktuality & Blog

Webová aplikace & soutěžní kvíz na míru

Webová aplikace díky níž můžete vyhrát hodnotné ceny. Vytvořena na základě přání zákazníka. Responzivní design nesmí chybět.

Tvorba nových webových stránek s propojeným e-shopem

Webové stránky s propojeným e-shopem a responzivním designem Vás zaujmou na první pohled - Novatronic.cz

Rezervační systém Webportýr

Vlastníte hotel, penzion, motel, chalupu a nebo kemp? A ještě nemáte online rezervační systém? Představujeme Vám to nejlepší na trhu - Webportýr. Již od 200 Kč měsíčně!