Webové stránky

Tvorbou webových prezentací se zabýváme více než 10 let. Ke každému projektu přistupujeme s tím, že pojem „webové stránky" nezahrnuje pouze jejich vytvoření, ale dbáme na to, abychom zajistili kompletní servis i po vytvoření webových stránek. Nikdy nepodceňujeme ani nepřecházíme žádnou z relevantních fází životního cyklu projektu. Pokud je nám to umožněno, klademe maximální důraz na jednoduchost a snadnou orientaci z pohledu uživatele.

Dle potřeb objednatele tvoříme webové stránky "s" i "bez" administračního/redakčního systému.

Forma profesionálních webových stránek vhodná zejména pro jednotlivce či společnosti, u nichž se nepředpokládá častá  nutnost aktualizací obsahu. Jedná se o plnohodnotné webové stránky, jejichž aktualizaci obsahu vždy provedeme dle instrukcí objednatele my.

Nejvyužívanější a nejoblíbenější forma webových stránek umožňující editaci obsahu pomocí CMS systému Simple Admin. Pomocí redakčního/administračního systému lze pohodlným a jednoduchým způsobem aktualizovat veškerý obsah webových stránek, tzn. vkládat či upravovat texty, fotografie, videa, obrázky, aktuality apod.

 

NĚCO MÁLO O NAŠEM ADMINISTRAČNÍM SYSTÉMU - Simple Admin

Základním kamenem většiny námi vytvořených webových stránek je administrační/redakční systém Simple Admin, který byl vyvíjen a vytvořen přímo naší společností. Díky systému lze spravovat veškerý obsah webové prezentace pomocí uživatelsky příjemného a rychlého prostředí. Editaci textového obsahu usnadňuje WYSIWYG editor, který umožňuje jednoduše formátovat texty a vkládat obrázky, fotografie, videa, soubory ke stažení apod. Jelikož se jedná o produkt naší společnosti, jsme schopni veškeré funkce upravit přesně na míru.

 

Co se týče spracování webového designu, vždy klademe důraz na požadavky klienta a dbáme na to, aby bylo webové stránky vždy přehledné a moderní. Nezapomínáme také na responzivní design, který je v dnešní době téměř nutností. Máte zájem o vytvoření webových stránek? Neváhejte nás kontaktovat.

Postup při tvorbě webových stránek

návrh řešení/analýza
grafický návrh
programování
testování
plnění
předání klientovy
11
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč si vybrat tvorbu webových stránek u nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Servis, správa a zákaznická podpora je něco, o co se u nás můžete kdykoliv opřít. Našim klientům nabízíme více než 10 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz
kod

Aktuality & Blog

Webová aplikace & soutěžní kvíz na míru

Webová aplikace díky níž můžete vyhrát hodnotné ceny. Vytvořena na základě přání zákazníka. Responzivní design nesmí chybět.

Tvorba nových webových stránek s propojeným e-shopem

Webové stránky s propojeným e-shopem a responzivním designem Vás zaujmou na první pohled - Novatronic.cz

Rezervační systém Webportýr

Vlastníte hotel, penzion, motel, chalupu a nebo kemp? A ještě nemáte online rezervační systém? Představujeme Vám to nejlepší na trhu - Webportýr. Již od 200 Kč měsíčně!