Optimalizace pro vyhledávače

Kvalitní optimalizace pro vyhledávače, propracované webové stránky a účelně nastavené PPC kampaně Vám zaručí návratnost Vašich investic!

Webové stránky mají dnes všichni racionálně uvažující obchodníci či výrobci. Mimo jejich vzhledu a funkčnosti je třeba hodnotit ještě jeden důležitý parametr - jejich návštěvnost.

Optimalizace pro vyhledávače je soubor úkonů, jejichž úkolem je zajistit co nejlepší a nejatraktivnější pozici webových stránek ve vyhledávačích (seznam.cz, google.cz apod). S tím souvisí i výkonnostní marketing.

V první fázi vždy provedeme analýzu webových stránek, zaměřenou na jejich technickou a obsahovou část, čímž identifikujeme případné nedostatky a aktuální pozice stránek ve vyhledávačích.

Na základě této analýzy vytvoříme návrh postupu pro dosažení předem specifikovaných cílů. 

Máte li webové stránky od někoho jiného, odstraníme technické nedostatky zdrojového kódu

Na webových stránkách nalezneme a upřednostníme hledaná klíčová slova, vylepšíme strukturu webu a zajistíme registraci Vašich stránek do významných internetových katalogů.

Pokud má být SEO opravdu kvalitní, je třeba kalkulovat s dlouhodobou formou spolupráce a aktivním přístupu klienta. Je také potřeba počítat s tím, že konkurence nespí a musí se tak stanovovat nové cíle při optimalizaci.

Nově nabízíme také správu sociálních sítí. Přečtěte si náš článek o základních faktorech, které ovlivňují Váš web ve vyhledávačích.

Poptejte u nás optimalizaci pro vyhledávače a nejdeme pro Vás ideální řešení. 

 

Pište na info@netsimple.cz nebo zadejte poptávku přes kontaktní formulář.

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.