+420 776 434 488
Kontakty
Kontaktní formulář
 

O nás

Nabízíme řešení přesně pro Vás!

Naše firma působí na trhu více než 10 let, za tu dobu jsme vytvořili stovky malých i velkých webových prezentací a desítky malých i velkých e-shopů.

Jediné o co nám jde, jsou moderní propracované stránky a spokojení klienti. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům a snažíme se to dělat rychle, pečlivě a zodpovědně. 

Víme, že vytvořit webovou aplikaci (bez ohledu na její bližší specifikaci) umí v dnešní době velké množství jednotlivců či společností. Nemá smysl přít se o to, kdo je nejlepší, to se odvíjí od subjektivního vkusu a od konkrétních potřeb objednatele.

Je ovšem pravda, že levně Vám dnes naprogramuje web kdekdo, ovšem kvalita a následná údržba už nikoho moc nezajímá. Webové stránky od nás jsou optimalizované pro vyhledávače a také firmám nabízíme kompletní správu a další nutné úpravy webových stránek.

 


 

JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

Samotná kvalitní aplikace dle našeho soudu nekončí v žádném případě předáním webu. Servis, správa a zákaznická podpora je něco, o co se v našem pojetí můžete kdykoliv opřít a co ve výsledku dotváří dlouhodobý dojem, který aplikace vyvolává. Za kvalitní servis či správu ručíme bez jakýchkoliv paušálů - klient platí jen za prokazatelně odvedenou, předem sjednanou a objednanou práci - v kanceláři jsme k zastižení každý pracovní den během pevně stanovené pracovní doby. Snažíme se, aby klienti byli vždy spokojení a také s námi nadále spolupracovali. Dlouhodobá spolupráce je pro nás velice důležitá a ceníme si každého klienta.

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá „řešení", nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky.

 

U NAŠICH WEBOVÝCH PREZENTACÍ NECHYBÍ

 

Tvorba webových stránek Šumperk, Olomouc nebo Praha, naše kvalitní webové stránky sahají po celém Česku.

Při realizaci všech projektů se držíme zavedených postupů, jež odpovídají požadavkům mezinárodní normy ISO 9001:2008.

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.