Online marketing

Online marketing je součástí marketingu a je důležitou vazbou při tvorbě webových stránek a e-shopů!

( Definice marketingu: Marketing je proces řízení, jehož výsledkem je předvídání, poznání, ovlivňování a v konečné fázi uspokojení potřeb a přání zákazníka efektivním a výhodným způsobem, zajišťujícím splnění cílů organizace. )

Internetový/online marketing to je řada úkonů, které jsou nutné udělat  po spuštění webu, e-shopu atd. Jestli má mít web smysl, musí ho navštěvovat cílová skupina a webové stránky musí být měřitelné. 

 


 

Co nabízíme?

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Kvalitní optimalizace pro vyhledávače, propracované webové stránky a účelně nastavené PPC kampaně Vám zaručí návratnost Vašich investic!

Webové stránky mají dnes všichni racionálně uvažující obchodníci či výrobci. Mimo jejich vzhledu a funkčnosti je třeba hodnotit ještě jeden důležitý parametr - jejich návštěvnost. Optimalizace pro vyhledávače je soubor úkonů, jejichž úkolem je zajistit co nejlepší a nejatraktivnější pozici webových stránek ve vyhledávačích (seznam.cz, google.cz apod). S tím souvisí i výkonnostní marketing.

V první fázi vždy provedeme analýzu webových stránek, zaměřenou na jejich technickou a obsahovou část, čímž identifikujeme případné nedostatky a aktuální pozice stránek ve vyhledávačích. Na základě této analýzy vytvoříme návrh postupu pro dosažení předem specifikovaných cílů. V případě Vašeho zájmu poté odstraníme technické nedostatky zdrojového kódu, nalezneme a upřednostníme hledaná klíčová slova, vylepšíme strukturu webu a zajistíme registraci Vašich stránek do významných internetových katalogů. Pokud má být SEO opravdu kvalitní, je třeba kalkulovat s dlouhodobou formou spolupráce a aktivním přístupu klienta. Je také potřeba počítat s tím, že konkurence nespí a musí se tak stanovovat nové cíle při optimalizaci. Nově nabízíme také správu sociálních sítí. Přečtěte si náš článek o základních faktorech, které ovlivňují Váš web ve vyhledávačích.

Poptejte u nás optimalizaci pro vyhledávače a nejdeme pro Vás ideální řešení. Pište na info@netsimple.cz nebo zadejte poptávku přes kontaktní formulář.

 


 

PPC kampaně

S PPC kampaněmi máme již dlouholeté zkušenosti. Našim klientům se snažíme nabídnout nejlepší řešení a maximalizivat jejich zisk. PPC kampaně nastavujeme u každého klienta individuálně.

S PPC kampaněmi máme již dlouholeté zkušenosti. Našim klientům se snažíme nabídnout nejlepší řešení a maximalizivat jejich zisk. PPC kampaně nastavujeme u každého klienta individuálně.

Co to jsou PPC kampaně?

PPC kampaně to je z anglického pay per click – znamená to platba za proklik. Platíte pouze za to, když uživatel klikne na Vaši reklamu kterou vidí ve vyhledávači. Zjednodušeně řečeno, platíte za každého uživatele který se na Váš web proklikne pomocí reklamy, tudíž neplatíte za zobrazení reklamy, ale pouze za proklik.

K tomu, abyste měli co nejvíce prokliků a návštěv na webu, slouží kvalitně napsané reklamy, které uživatele upoutají natolik, že Váš web navštíví. Tato reklama je nejlepším a nejvíce návratovým řešením. Máte přehled jak o navštěvovanosti, tak i o návratnosti investic z PPC reklamy. Výhodou je její plánovanost a měřitelnost.

Mezi hlavní PPC systémy patří Google Adwords a na Seznamu Sklik. Tyto PPC kampaně využívá drtivá většina inzerentů. PPC kampaně nastavujeme také pro Facebook.

Pro E-shopy nastavujeme kampaně na Zboží.cz a Heureka.cz.

Výhody PPC kampaní:

 • vysoká účinnost
 • měřitelnost výsledků a sledování chování uživatelů
 • návratnost investic
 • přesné cílení na jednotlivé publikum
 • přesné cílení na lokalitu
 • detailní statistiky

Základem je dobře optimalizovaný web. Před založením kampaní Vám poradíme jak optimalizovat Váš web pro vyhledávače a která klíčová slova na Vašem webu použít.

Při zakládaní kampaní dbáme na:

Vaše cíle, stanovení denního a měsíčního rozpočtu, také provádíme průzkum konkurence stanovení klíčových slov a jejich průzkum po Vašem odsouhlasení nastavíme PPC kampaně a především dbáme na kvalitní reklamy potom kampaně sledujeme, vyhodnocujeme jejich úspěšnost a pravidelně reklamy upravujeme
důležité je kampaně sledovat dlouhodobě, protože se jejich stav neustále mění.

Dodáme Vám reporty a prodiskutujeme jak jste spokojeni s úspěšností kampaně PPC kampaně jsou velice důležité nejen pro začínající podnikatele, ale pro všechny, kteří chtějí na internetu vydělávat a nebo se zviditelnit. Nebojte se do reklamy investovat, díky našemu nastavení se Vám Vaše investice vrátí.

Více o PPC kampaních se dozvíte zde

 


 

Marketing / Kampaně na sociálních sítích

Sociální sítě jsou další skvělou možností jak budovat vztah se zákazníky a jak propagovat své výrobky nebo služby. Pomůžeme Vám najít vhodnou metodu kterou zvolíme pro propagaci. 

Sociální sítě jsou další možností vašeho růstu a budování vztahu se zákazníky. Pomůžeme najít nejvhodnější metodu propagace a postaráme se o komunikaci se zákazníky.

Co pro Vás zajistíme:

Vedení vašeho profilu - projdeme Vaši konkurenci, budeme připravovat a zrealizujeme kampaň na sociální síti. 
Vedení profilů na sociálních sítích. Navrhneme typy příspěvků a jejich propagaci v domluveném časovém období tak, aby plnily stanovené cíle.

Kampaně na sociální síti -  zrealizujeme pro Vás kampaně. Reklamy na Facebooku fungují na stejném principu jako PPC kampaně, fungují na principu aukce. To znamená, že o každého uživatele, kterému chcete aby byla Vaše reklama zobrazena, soutěžíte s dalšími inzerenty, kteří mu chtějí reklamu také zobrazit. Více o kampaních na facebooku naleznete zde.

 


 

Srovnávače  zboží

Spustili jste nový e-shop? Srovnávače zboží navštěvuje denně miliony uživatelů. Srovnávač zboží je pro mnoho e-shopů hlavním zdrojem prodejů. Srovnávače zboží přináší dobré výsledky za relativně rozumné ceny.

Jak to funguje?

Základ inzerce ve vyhledávači zboží je XML soubor - což je tetxový soubor s veškerými informacemi o zboží z vašeho e-shopu. XML soubor se pravidelně načítá a aktualizuje a vždy získává nové informace o vaší nabídce.

Srovnávače zboží v České Republice

 • Heureka.cz
 • Zboží.cz
 • Hledejceny.cz
 • Srovnáme.cz
 • Hyperzboží.cz
 • Google nákupy

 

Další důležitou součástí online marketingu kterým se zabýváme je:

 • úprava zdrojového kódu
 • linkbuilding
 • copywrighting
 • analýza klíčových slov

 

Online marketing je běh na dlouhou trať. Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci, kdy budeme společně budovat Vaši značku a také  se postaráme o to, aby Váš web byl optimalizovaný pro vyhledávače.

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.