E-mailový marketing

V dnešní době je velmi využívaným nástrojem online marketingu. K rozesílání e-mailů využíváme vlastní řešení. Je to velmi efektivní nástroj pro menší a střední podniky, které potřebují být v kontaktu se svými zákazníky. Aplikace je využívaná pro rozeslání newsletterů. Rozhodně doporučujeme vytvářet si vlastní klientskou databázi. Možností je spoustu, jak účinně sbírat kontakty. E-mail je velmi osobní nástroj, tak se snažte klienta neobtěžovat, ale zajímavě jej informovat. Klient ve Vás bude mít důvěru a až bude Vaši službu potřebovat, bude se rozhodovat na základě právě Vašeho vystupování v e-mailu.

Důležité v emailovém marketingu:

  • Název - zde by měl nýt název firmy a její email - pro zákazníky to musí působit důvěryhodně
  • Předmět - musí to být poutavé a výstižné, díky předmětu buď klienti otevřou Váš email nebo ho rovnou hodí do koše. Předmět by měl být kratší než 10 slov.
  • Obsah emailu - musíte jít ihned k věci, měl by obsahovat výzvy k akci a proklik na daný produkt.
  • Ve spodní části emailu musí být odhlášení.

Poptejte u nás služby emailového marketingu. Naučíme Vás efektivně a jednoduše oslovovat Vaše klienty. Kontaktujte nás na info@netsimple.cz.

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.