Webové stránky

Originální webové stránky na míru

Tvorbou webových stránek a webovým designem se zabýváme více než 10 let. 

Ke každému projektu a klientovy přistupujeme s tím, že pojem „webové stránky" nezahrnuje pouze jejich vytvoření, ale dbáme na to, abychom zajistili kompletní servis i po vytvoření webových stránek.

Takže se na nás můžete po vytvoření webových stránek obrátit s optimalizací pro vyhledávače, ppc kampaněmi, grafickými pracemi, online marketingem apod.

Klademe maximální důraz na jednoduchost a snadnou orientaci z pohledu uživatele. 

Webové stránky dodáváme:

  • s propracovaným webovým designem
  • základní seo optimalizací
  • a podle přání i s redakčním systémem

Zhotovíme pro Vás jak malé webové stránky s katalogem, one page webové stránky, tak i  velké s e-shopem. Webové stránky od nás Vám nabízí kvalitní řešení. 

 


 

Responzivní webové stránky

Pro mobily, tablety a počítače. Webové stránky se přizpůsobí jednotlivým zařízením. 

Proč mám chtít responzivní design?

Návštěvnost z mobilních zařízeních a tabletů se neustále zvyšuje. Pokud Váš web není responzivní, přicházíte tím o návštevníky a zákazníky. Responzivní design umožňuje přehledné a pohodlné prohlížení obsahu webových stránek.

Funkčnost responzivního designu testujeme na mobilních zařízeních s operačním systémem iOs, Android, Microsoft a samozřejmě zkoušíme jak se webové stránky zobrazují v různých rozlišeních.

Responzivní design je velkým pomocním při SEO optimalizaci, kde Vás vyhledávače budou lépe zobrazovat.
Je prokázáno, že čím dál více lidí nakupuje a komunikuje pomoci internetu v mobilu. Proč jim práci neulehčit?
Nezapomeňte že zákazníci přijdou jen jednou a když jsou spokojeni, tak se k Vám vrátí, to ovšem neplatí, když budou muset Váš obsah složitě prohledávat. Responzivní design je v mobilních zařízeních na prvním místě!

 


 

Administrační systém ADMIN

Náš administrační systém, vytvořený naší společností, díky němu můžete spravovat obsah vašeho web. Mám chtít webové stránky s redakčním systémem nebo bez?

a. Webové stránky bez redakčního systému

Forma profesionálních webových stránek vhodná zejména pro jednotlivce či společnosti, u nichž se nepředpokládá častá  nutnost aktualizací obsahu. Jedná se o plnohodnotné webové stránky, jejichž aktualizaci obsahu vždy provedeme dle instrukcí objednatele my.

b. Webové stránky s administračním/redakčním systémem

Nejvyužívanější a nejoblíbenější forma webových stránek umožňující editaci obsahu pomocí CMS systému Simple Admin. Pomocí redakčního/administračního systému lze pohodlným a jednoduchým způsobem aktualizovat veškerý obsah webových stránek, tzn. vkládat či upravovat texty, fotografie, videa, obrázky, aktuality apod.

 

NĚCO MÁLO O NAŠEM ADMINISTRAČNÍM SYSTÉMU - Simple Admin

Základním kamenem většiny námi vytvořených webových stránek je administrační/redakční systém Simple Admin, který byl vyvíjen a vytvořen přímo naší společností. Díky systému lze spravovat veškerý obsah webové prezentace pomocí uživatelsky příjemného a rychlého prostředí.

Editaci textového obsahu usnadňuje WYSIWYG editor, který umožňuje jednoduše formátovat texty a vkládat obrázky, fotografie, videa, soubory ke stažení apod. Jelikož se jedná o produkt naší společnosti, jsme schopni veškeré funkce upravit přesně na míru.

Administrační systém je Vašim skvělým pomocníkem při obsluhování webových stránek, protože si textové věci můžete upravit ihned podle sebe.

 


 

Webový design - webdesign

Webový design se Vám musí samozřejmě líbit a musí Vám přinést peníze.

Klademe obrovský důraz na požadavky klienta a dbáme na to aby:

  • byl web pro návštěvníky maximálně přehledný
  • si Váš web zákazníci vryli do paměti
  • si návštěvník zapamatoval Vaši značku
  • webové stránky byli podle posledních trendů

Ačkoliv tvoří webový design jen malou část celého webu, je velice důležitý. Na první pohled se web musí líbit, poté přichází druhá fáze jak klienta na webových stránkách udržet a tou je poutavý obsah! 

Důležitou součástí webových stránek je responzivní design. Co to vlastně je se dozvíte v našem článku zde.

Máte zájem o vytvoření webových stránek, webové prezentace či webdesignu? Neváhejte nás kontaktovat.

 


 

Postup při tvorbě webových stránek

návrh řešení/analýza
grafický návrh
programování
testování
plnění
předání klientovy

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.