Rezervační systém pro ubytování

Vlastníte ubytování a hledáte vhodný rezervační systém? Vytvořili jsme pro Vás nový systém, který Vám pomůže při vašem podnikání.

Rezervační systém Webportýr!

Online systém pro Vaše podnikání!

Weportýr online rezervační systém pro ubytování je navržen tak, aby každý zájemce o ubytování mohl dokončit rezervaci rychle a pohodlně a to kdykoliv a odkudkoliv. Webportýr je online napojen na Vaše webové stránky a díky tomu každý zákazník zjistí dostupnost volných termínů a správnou cenu v reálném čase. Tím poskytnete návštěvníkům jistotu při objednání ubytování. Tím, že Vás nebudou muset zákazníci složitě obepisovat ohledně Vašich emailů, se sníží pravděpodobné objednání u konkurenčních ubytování.

Rezervační systém Webportýr je ověřený a osvědčený systém pro řízení Vašeho ubytování. Webportýr Vám pomáhá sledovat všechny rezervace rychle a a snadně, takže budete moci věnovat více času svým hostům a zvelebování Vašeho ubytování.

Další výhodou našeho systému je kompletní a snadný přehled o všech rezervacích a také vedení všech statistik obsazenosti jednotlivých pokojů. Díky tomu uvidíte, který pokoj prosperuje více a který méně. Proč to dělat složitě, když to může být tak jednoduché a své rezervace můžete spravovat odkudkoliv a kdykoliv.

 

Pro koho je Webportýr určen?

Hotely, Penziony, Apartmány, Chaty a chalupy, Motely a kempy - je určen pro malé i velké ubytovací zařízení. Nezáleží na velikosti Vašeho ubytování, záleží na tom, zda chcete mít přehled.

Chaty a Chalupy - Webportýr rezervační systém Vám bude nápomocný při řešení Vašich rezervací, nastavení nabízených služeb a vždy budete mít přehled o odjezdech a příjezdech.

Apartmány - Správa vašich apartmánů, jednoduché rozčlenění pokojů a přehledné nastavení služeb. Webportýr Vám usnadní řízení apartmánů.  

Hotely -  Ať provozujete malý nebo střední hotel, rezervační systém vám pomůže kontrolovat správu rezervací a také budete mít detailní přehled o obsazenosti jednotlivých pokojů s jejich statistikami. 

Penziony - Máte starosti s administrativou a nepřehledností vašich rezervací? Chcete vidět statistiky? Rozlučte se s nepřehledností, zapomenutými rezervacemi.

Kempy - Webportýr Vám bude nápomocen v organizování místa ve Vašem kempu a vy se nebudete muset obávat že jste na někoho zapomněli. Už žádné obsazené karavany, bungalovy nebo rozzlobení klienti.

Proč si neusnadnit podnikání?

 

Vše o našem novém projektu najdete na vlastních webových stránkách www.webportyr.cz

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.