CO DĚLAT PO SPUŠTĚNÍ E-SHOPU?

Tvorbou a spuštěním E-SHOPU to nekončí……

Základem všeho je funkční, dobře naprogramovaný, přehledný e-shop optimalizovaný pro vyhledávače. Pokud tohle máte hotové a spuštěný e-shop, skvělé, 1/3 máte za sebou.

Jakmile si vyřešíte tuto technickou stránku e-shopu, tak Vás čeká to nejtěžší a to dostat na Váš e-shop zákazníky. Nový e-shop ale zákazníci jen tak sami nenajdou, musíte tomu pomoci.

  • První věc, kterou musíte udělat je, že Váš eshop zaregistrujete do srovnávačů zboží – v tomto případě do Heureky, Zboží.cz, které patří mezi největší srovnávače zboží v ČR, existují samozřejmě i jiné menší, ale to už záleží na Vás. 
  • Dalším, velice důležitým krokem je placená reklama na google (Adwords)  a seznamu (Sklik). PPC kampaně (pay per click) jsou velice důležité do začátku a patří k nejefektivnějšímu způsobu propagace. PPC reklama Vám umožní být viděn v okamžiku, kdy zákazník hledá výrobky či služby, které Váš e- shop nabízí.
  • Nepodceňujte sociální sítě. Sociální sítě jsou velice důležitou formou reklamy, kterou můžete cílit na jiné zákazníky, než třeba při PPC kampaních. Před založením profilů na jednotlivých sociálních sítí, je dobré si rozmyslet jakým stylem a co zde budete publikovat, příspěvky na sociálních sítích musí mít příběh, být kreativní a lidi zaujmout. Mezi nejrozšířenější sociální sítě u nás patří Facebook, Twitter a Instagram. Na Vašem Eshopu, by také neměli chybět videa, která můžete propojit s Vaším Youtube účtem.
  • Máte nějakou akční nabídku a chcete to dát vědět Vašim zákazníkům? Rozešlete newslettery s Vaší akční nabídkou. Nemáte to komu poslat? Je to jednoduché - umístěte na Váš e-shop něco na sběr newsletterů, zde se zaregistruje každý, kdo má o to zájem.

Nezapomínejte obnovovat data, psát novinky, či blog, sledovat konkurenci a neustále vymýšlet nové věci, které přitáhnou pozornost zákazníků.

Pokud je Váš e-shop, něčím odlišný, přehledný a zákazníci zde najdou věci, které jsou důležité, tak jste na dobré cestě k úspěchu.

Takže si to shrneme, co je důležité po spuštění e-shopu udělat:

  • REGISTRACE DO SROVNÁVAČE ZBOŽÍ
  • PPC KAMPANĚ
  • SOCIÁLNÍ SÍTĚ
  • NEWSLETTERY
  • NEZASPAT….

Celý proces je opravdu zdlouhavý, ale o to více Vás bude úspěch těšit. Se všemi zmíněnými službami od návrhu e-shopu až po PPC kampaně Vám můžeme pomoci.

Nastartujte s námi Váš úspěch!

 

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.