Jak netvořit zpětné odkazy

Dnes optimalizaci vezmeme trošku naopak. Všude se píše, jak odkazy tvořit, ale nikde se moc nepíše, co Vás může poškodit a čeho se vyvarovat. Doba, kdy platilo, že vytvořím tisíce odkazů během krátké doby je dávno pryč - naštěstí :). V dnešní době velmi záleží na dobrém odkazové profilu, což většina webů nemá. Je důležité si uvědomit 1 věc a tu mít stále na paměti, že co je dobré pro uživatele, je dobré i pro vyhledávače.

Co byste o odkazech měli vědět
První pravidlo nebo doporučení, jak nezískávat odkaz pro Vaše stránky je nevytvářet stovky bezcenných odkazů během krátké doby. Je spousta firem, co Vám bude volat a bude Vám slibovat, že budete během krátké doby na seznamu i na googlu na první pozici. Ano, dočasně to může být pravda, ale poté bude Váš web nenávratně v propadlišti dějin a můžete začít znovu a lépe :).

Další pravidlo je, NEZÍSKÁVAT ODKAZY z netematických webů, což znamená, že pokud mám web, který prodává auta, tak nevytvořím odkaz na portále o ubytování. Vůbec nejhorší jsou různé katalogy, kde jsou tisíce odkazů z různých oborů. Jako bonus tam jsou uvedeny i nesmyslné komentáře plné spamu.

Další zásadou u tvorby odkazů je, z jaké části webu k Vám odkaz směřuje např. z hlavičky, z menu, z patičky, z bočního menu, z textu článku, z komentářů apod. Snažte se o to aby odkaz nevedl pouze ze stránek www.abc.cz/partneri apod. Vývoj i umisťování odkazů musí být kontinuální a co nejvíce přirozené.

Co také nedoporučujeme je to, aby vytvořený odkaz vedl pouze na home page. Opět - rozdělujte odkazy i na různé podstránky a vytvářejte tak zdravý odkazový profil.

Poslední pravidlo, co nedělat při tvorbě odkazů je: NEVYTVÁŘEJTE ODKAZ STÁLE SE STEJNÝM TEXTEM. Velmi často to vidíme, že klient chce optimalizovat web pouze na 1 nebo 2 slovní spojení a všude umisťuje stejnou podobu odkazu. Je to špatný postup a doporučujeme jej nedělat.

Rad a tipů, jak nevytvářet odkazy je hodně. Berte tento článek jenom jako malé shrnutí této problematiky.

Je důležité u tvorby odkazů velmi zvažovat a přemýšlet, kam svůj odkaz vložíte a kam ne. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.

17
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.