Jak vytvořit úspěšný E-shop?

Jak vytvořit úspěšný e-shop?


Cesta k úspěšnému e-shopu:
Na začátku projektu je potřeba si stanovit jeho cíle, kterých chcete dosáhnout. Stanovte si business plán, kde bude Váš produkt, Vaše výhody proti konkurenci a Vaše cílová skupina. Začátek pro vybudování e-shopu je opravdu klíčová a rozhodně ji nepodceňujte. Snažte se si představit Váš e-shop za 5 let a odpovědět na tyto otázky:

 

Čeho byste chtěli dosáhnout a jak velký podíl na trhu chcete získat?

Jak vytváříme úspěšné e-shopy my?

V první řadě se snažíme při tvorbě e-shopu myslet jako zákazník. Při tvorbě je nutné vnímat spustu aspektů. Na nás je, aby Váš e-shop splňoval všechny technické požadavky (validace) a stanovení marketingové strategie. Velmi důležitá je obsahová část e-shopu s maximálním ohledem naoptimalizaci pro vyhledávače (Google a Seznam). Je nutné věnovat maximální péči popiskům svých produktů. Pomůžeme Vám vybrat vhodná klíčová slova na jaká cílit.

Struktura e-shopu bude navržena tak, aby se z návštěvníka stal opravdový zákazník. To zahrnuje různé druhy dopravy a také více možností platby. Online platby se stávají v dnešní době naprostou samozřejmostí. Máme připravené i řešení na rozšíření odběrových míst pomocí Heureky. Velmi se nám také osvědčil náš slevový systém, který ale doporučujeme použivat s rozvahou a s jasnou návratností. Každý e-shop tvoříme na míru, takže Vám doporučíme, které funkce využívat a které jsou pro Vás zbytečné. Abyste byli schopni vyhodnocovat své cíle, je potřeba je měřit. Nejvyužívanější nástroj je Google Analytics, na který Váš e-shop napojíme. Pokud nejste totiž schopni měřit své cíle, těžko se budete rozhodovat o dalším rozvoji. U e-shopu nabízíme také responzivní neboli mobilní e-shop. Napojíme jej pomocí feedu od Heureky a Zbozi a v administraci si vše nastavíte.

Velmi podstatnou částí je online marketing, který mimo jiné zahrnuje:

  • optimalizaci pro vyhledávače
  • e-mailový marketing
  • využití a nastavení ppc kampaní
  • komunikace na sociálních sítí
  • PR komunikace
  • budování brandu na internetu - silná značka prodává lépe
  • analýzy konkurence a klíčových slov
  • copywriting
  • a mnoho dalšího

Nezapomeňte, že vývoj a zlepšování Vašeho businessu na internetu nikdy nekončí...

P.S. Naše rada na závěr: Na co byste neměli zapomenout v komunikaci se zákazníkem?
Spousta e-shopů na to zapomíná a přitom je to nejlevnější způsob, jak budovat svůj brand a silnou pozici. Pokud totiž svým zákazníkům dokážete pomoci, budou Vás rádi doporučovat dále. Snažte se co nejrychleji a odborně odpovídat na objednávky i případné dotazy. Nepodceňujte podněty od svých zákazníků a snažte se jim vyjít vstříc.

Insprirujte se našim úspěšným e-shopem pro lékárnu, za kterým stojí více než roční vývoj.

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.