Letáky a plakáty

Chcete vytvořit zajímavé potavé letáky a plakáty? Vyslyšíme Vaše přání. Graficky Vám zpracujeme letáky a plakáty ve všech myslitelných formátech.  Letáky a plakáty, patří k velice rozšířené formě reklamy a jsou hojně využívány ve všech oborech a typech reklamy. Výroba letáků a plakátů by se neměla podcenit a je důležité stanovit si cíle a jak by měl vypadat a čím poutat.

A jaký je mezi nimi vlastně rozdíl?

Plakáty Vás musí primárně zaujmout, aby se u nich člověk pozastavil, u letáků je to trochu jiné, leták musí Váš pohled upoutat ihned a zároveň sdělit  potřebnou informaci, kterou chcete letákem sdělit. Pokud je leták nezajímavý, nebo zde nejsou informace které by upoutali pozornost, tak leták skončí v koši.

Vytvoříme pro Vás letáky a plakáty skládané, oboustranné, jednostránkové a jiné.Velikosti se liší a můžete si zvolit téměř jakýkoliv rozměr. 

Mezi standartní rozměry patří tyto formáty:

  • A6 (105x148 mm) - Nejmenší z letákových formátů, vhodný pro letáky s menším obsahem informací.
  • A5 (148x210 mm) - Nejběžnější formát letáku, Zejména pří volbě oboustranné varianty na tento formát vměstnáte dostatek informací.
  • A4 (210x297 mm) - Pokud je informací na letáku potřeba opravdu hodně a nebo je pro vás důležití vetší formát, volte A4.
  • A3 (297x420 mm) - formát klasického plakátu na výlep.
  • A2 (420x594 mm) - formát velkých plakátů, vhodných pro výlep.
  • A1 (594x841 mm) - formát velkých plakátů, vhodných pro výlep.

Zde si můžete letáky a plakáty prohlédnout.

 

17
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.