Případová studie lékárny AVE

Pokud uvažujete o vytvoření nového e-shopu, přečtěte si pro zajímavost případovou studii lékárny AVE. Shrnuli jsme zde tvorbu e-shopu od jejího počátku až po současnost, kdy se primárně řeší optimalizace pro vyhledávače. Jestli si chcete nechat také vytvořit úspěšný e-shop, tak nás neváhejte kontaktovat.

Lékárna AVE měla svůj původní e-shop zhruba od roku 2009. Jelikož ale neplnil obchodní očekávání, musela firma nechat vytvořit nový. Na začátku byla zmapovaná konkurence a současné trendy v internetových lékárnách. Cílem bylo vytvořit originální e-shop, který zaujme na trhu dominantnější postavení, což je v konkurenci lékáren poměrně složité, a bylo jasné, že to bude chtít komplexní řešení, včetně optimalizace pro vyhledávače.

Funkcionalita lékárenského e-shopu
Struktura e-shopu byla navržena tak, aby bylo možné se co nejsnadněji orientovat ve více než 12 tis. produktech. Grafický návrh splňuje všechny náležitosti, které budou budovat dobrý brand na internetu. Administrace má nezbytné funkce jako přidávaní a mazání kategorií, jednoduché vkládání výrobků, a co je důležité, tak i možnost vložení originálních textů. Administrace dále obsahuje moduly jako články, online platby, akční zboží nebo heurekapointy. Kód lékárny byl vytvářen tak, aby byl zcela validní. Standardem jsou i xml feedy pro zbozi.cz a heureka.cz .

Velká pozornost je aktuálně věnovaná optimalizaci pro vyhledávače, mailingu a tvorbě PR článků na oborových serverech. Výkonnostní marketing začíná nést své ovoce. 

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.