PRODÁVEJTE NA FACEBOOKU

Přemýšleli jste někdy, proč vidíte reklamy, které vidíte? Chceme Vám pomoci pochopit jak reklamní systém a ovládací prvky na facebooku fungují.

Něco málo o FACEBOOKU
Facebook je velice účinný nástroj pro podporu firem, jejich produktů, služeb a slouží jako skvělý nástroj pro podporu Vašeho podnikání.

Že jste si ještě nězaložili účet? Nevíte jak na to? Profil na Facebooku by Vám neměl za žádnou cenu chybět. Proč?

Jeho služby(kromě propagací a placených reklam) jsou zcela zdarma, je zde zaregistrováno více než 3,8 miolionu Čechů a ti by se rádi něco o Vašem produktu nebo službě dověděli. Facebook shlukuje největší počet uživatelů ze všech sociálních sítí. Tak proč toho nevyužít?

Nemáte na to čas a nevíte si rady jak na poutavé a kreativní příspěvky? Proto jsme tady abychom Vám s tím pomohli.
Proč byste měli důvěřovat zrovna nám? Prošli jsme školením a tohle jsme se naučili:

MARKETING NA FACEBOOKU
Marketing na facebooku má velikou moc, dokáže Vám zvednout prodejnost a zvětšit popularitu. Facebook marketing Vám pomůže získat tisíce a tisíce sledujících uživatelů, kteří se na facebooku pohybují.

Při sestavování marketingových kampaní je důležité si s klientem ujasnit marketingové cíle a poté pro Vás připravíme plán, podle kterého se celá kampaň odvíjí. Sledujeme návratnost investic, která je pro tento oboro nejvíce důležitá.
Pokud máte malý rozpočet, půjde to pomaleji, ale určitě je lepší začít s malým rozpočtem než nezačít vůbec. O stránku na facebooku musíte pečovat a musíte se jí věnovat, jinak Vám může přinést více škody než užitku. Všichni potencionální zákazníci se Vás pokusí kontaktovat pomocí facebooku, protože je to pro ně pohodlnější a rychlější, než Vám psát emaily. Vy byste měli komunikovat v co nejkratším čase, abyste o zákazníka nepřišli. Čekají rychlou odpověď!
Díky kvalitním příspěvkům a kvalitnímu obsahu můžete budovat brand Vaší značky, služby nebo produktu. Záleží co prodáváte.

Facebook Vám umožňuje vytvořit kampaně s rozličným marketingovým účelem a to je:

 • Chcete-li dostat Váš produt nebo značku do povědomí?
 • Chcete-li aby lidé klikli na web, prohédli si nějaké video, viděli Váš příspěvek nebo fotografii kterou chcete?
 • Zaměření na konverzi Vašeho webu a produktu!

Facebook nabízí fantasticky cílenou reklamní platformu. Můžete vytvářet reklamy cílené na konkrétní geografické oblasti, ve věku, úrovně vzdělání, a dokonce i typů zařízení používaných pro procházení, jako je mobil, tablet či počítač.

Často se setkáváme s otázkami a kolik teda stojí reklama na facebooku?

Záleží jaký zvolíte rozpočet, ale něco mezi 50 Kč a 50 miliony. Záleží to na Vašem rozpočtu.

Jak reklama na facebooku funguje?

Reklamy na Facebooku fungují na stejném principu jako PPC kampaně, fungují na principu aukce. To znamená, že o každého uživatele, kterému chcete aby byla Vaše reklama zobrazena, soutěžíte s dalšími inzerenty, kteří mu chtějí reklamu také zobrazit.

Kdo vyhraje?­

Vyhraje ten, kdo bude mít vyšší takzvaný ,,total bid,, – to znamená že bude mít vyšší celkovou nabídku. ,,Total bid ,, vzniká kombinací - maximální nabídky inzerenta a kvalitou jeho reklam.

Maximální nabídka – určuje si inzerent při spouštění reklamy (často jako maximální cenu za proklik, zobrazení nebo konverzi). Facebook Vám samozřejmě doporučí abyste to nechali na něm, ale to se málo kdy vyplácí.

Kvalita reklamy ovlivňuje to, jak na ni reagují ostatní uživatelé, jak na ni klikají, přidávají lajky nebo komenáře. Když se nám podaří vytvořit kreativní a zajímavou reklamu, můžete kvůli tomu ušetřit. To znamená, že pokud Vaše reklamy budou kvalitnější a atraktivnější než dalších inzerentů, tak nemůsíte zaplatit tolik za proklik.

Kolik teda za reklamu na facebooku zaplatím?

Závisí to na 3 faktorech a to je:

 • kvalita reklamy
 • konkurence
 • vámi nabízená cena

Facebook uvádí nějaký měrný systém jak se konkrétní cena počítá, ale věřt,e že v běžné praxi je to zcela k ničemu. Nikdy totiž nevíte, jaká je vaše konkurence, kolik inzerentů a s jakou nabídkou cílí na stejného uživatele jako vy.

Pokud budete chtít odhadnou bez dalších informací, kolik bude Vaše kampaň stát, tak to moc dobře určit nejde. Facebook sice nabízí odhad ceny u cílové skupiny, ale přesné číslo dopředu nikdy nezjistíte. Je potřeba zkoušet, měnit reklamy a později se ceny a výkon reklam trochu ustálý. V tomto odvětví není dobré nikdy nic uspěchat!

MOŽNOSTI CÍLENÍ na facebooku
Facebook o nás ví spoustu věcí, které mu dobrovolně sdělujeme. Díky tomu nabízí Facebook reklama možnosti neuvěřitelně podrobného cílení:

 • podle věku
 • podle pohlaví
 • podle geografického umístění na úrovni států nebo měst
 • podle jazyka
 • podle zájmů
 • podle demografických údajů, jako jsou úroveň vzdělání nebo stav
 • podle chování (například vlastníci iPhone 4 nebo lidé používající browser Safari)
 • můžete cílit na minulé návštěvníky vašeho webu prostřednictvím Facebook remarketingu
  nebo na konkrétní uživatele pomocí seznamu emailů (musíte mít emaily, pod kterými jsou uživatelé na síti Facebook zaregistrováni)

Samozřejmě Facebook neumí předpovídat, takže o našich reklamách a o nás ví jen to, co mu sdělíme.

Chcete vyzkoušet Facebook marketing, nebo chcete jen pro začátek založit profil na Facebooku? Jsme tu pro VÁS, tak nás neváhejte kontaktovat. Zaručujeme Vám profesionalitu, kvalitní příspěvky a fungující reklamy!

 

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.