Responzivní web design

Nutnost nebo možnost?

Responzivní design zajišťuje optimální zážitek ze sledování, snadné čtení a navigaci s minimem změny velikosti, posouvání a rolování, v celé řadě zařízení (od stolních počítačových monitorů po mobilní telefony). 

Responzivní design Vám tedy zaručí, že Vaše webové stránky budou i na mobilním mobilu přehlednější a pro uživatele více zábavné, když nebude muset web složitě prohledávat. Responzivní web design je úplně jiný co se designových návrhů týče, než návrhy u standartních webových stránek. Celý systém je složitější a časově více náročný. Možnost vykreslování webových stránek nám umožňuji tzv. Media Queries, jsou to pravidla, díky kterým lze pozměnit stylování dokumentu v závislosti na šířce obrazovky. Díky Media Queries, které patří mezi CSS3 moduly, se webové stránky zobrazují podle dané velikosti zařízení.

Proč byste si i vy měli nechat zhotovit responzivní design?

Responzivní design je velkým pomocním při SEO optimalizaci, kde Vás vyhledávače budou lépe zobrazovat.
Je prokázáno, že čím dál více lidí nakupuje a komunikuje pomoci internetu v mobilu. Proč jim práci neulehčit?
Nezapomeňte že zákazníci přijdou jen jednou a když jsou spokojeni, tak se k Vám vrátí, to ovšem neplatí, když budou muset Váš obsah složitě prohledávat. Responzivní design je v mobilních zařízeních na prvním místě!

Proto neváhejte a kotaktujte nás, rádi Vám s tvorbou responzivního designu poradíme!

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.