Udělejte to nejlepší pro Vaše webové stránky

Určitě jste se setkali se spoustou možností jak si vytvořit nové webové stránky a jistě jste také narazili na možnost si webové stránky stvořit bez jakýchkoliv znalostí programování či znalostí grafických programů. Jsou to tzv. šablony, kterých na internetu naleznete nepřeberné množství. Šablony jsou předem naprogramované a nachystané, takže se musíte přizpůsobit a svou představu častokrát nezrealizujete. Každá šablona nabízí něco jiného, ale přece jsou všechny stejné.

Šablony Vám nabízí rychlé, levné, někdy i zadarmo řešení, ale na úkor čeho? Nepříjde Vám to zvláštní, že by někdo nabízel tvorbu webových stránek tak levně či zadarmo? Z grafického hlediska jsou webové stránky celkem v pořádku, ale to, co člověk nepolíben webovými službami nevidí, jsou důležité vyhledávací prvky, diky nímž, Vás vyhledávače jako je google, seznam atd.  nebudou nikdy zobrazovat na předních příčkách. Což znamená že sice máte hezké webové stránky, ale bez možností oslovit, či zaujmout nějaké potencionální klienty. Je to z důvodu toho, že webové stránky jsou systémově navrženy a není tak možné, aby Vám ,, odfláknutý web,, vyhledávač zařadil v popředí kvalitních a opečovávaných webových stránek.

Nevěřili byste, kolik lidí k nám chodí a popisují nám přesně ty stejné zkušenosti. Ano, všichni chtěli ušetřit a vidinou ušetřených peněz přišli daleko o víc. Základem kvalitních webových stránek není jen grafika, nejvíce záleží na kvalitním naprogramování, promyšlení a kvalitním obsahu webových stránek. Obsah webových stránek je obecně podceňován, což je chyba. Textová část webu Vám pomůže a zaručí více jak polovinu úspěchu při zobrazování ve vyhledávačích a tím Vám zaručeně stoupne navštěvovanost stránek. Podívejte se na naše kvalitní, propracované webové stránky, které naleznete zde.

Ať už zvolíte jakoukoliv cestu, přejeme hodně úspěchů! Ale nezapomeňte, se spuštením webových stránek nic nekončí, ta největší dřina právě začíná....

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.