Základní faktory, které ovlivňují web ve vyhledávačích

Dnes si popíšeme pouze část na straně webu, čili on-page faktory, bez kterých je velmi těžké uspět ve vyhledávačích. Za nejdůležitější on-page faktor považujeme OBSAH WEBU.

Bez dobrého a unikátního textu ( nemyslíme tím zkopírovat konkurentovi web a vložit do svého) nemáte téměř šanci uspět. Uživatel obvykle hledá odpověď na svůj dotaz, který zadal do vyhledávače a pokud mu jej nejste schopni poskytnout, patrně u vás nenakoupí a půjde jinam. Bez dobrého obsahu není také možné vytvářet další strategii pro optimalizaci. 

Dalším důležitým faktorem je správná sémantika, tím je míněno správné používání HTML značek, které také ovlivňují pozice ve vyhledávačích.  Mezi správné používání HTML značek může např. patřit  tagpro označení hlavního nadpisu, pro zvýraznění obsahu atd. Vyhledávače podle těchto značek poznají, čeho se váš web týká a zda jej nabídne uživatelům. Tento faktor platí hlavně pro méně konkurenční oblasti. U více konkurenční oblasti je nutné přidat správné provázání webu mezi jednotlivými stránkami. Pokud máte správně vytvořenou navigaci na webu, je to také velmi pozitivní a vede k lepším výsledkům.

Kromě těchto kategorií však existuje spousta dalších on-page faktorů, které ovlivňují pozice vašich webových stránek ve vyhledávači. Příkladem takových on-page faktorů může být třeba klíčová slova v URL dokumentu, stáří stránky, častost jejích úprav nebo délka existence celé domény. Předpokládá se, že vyhledávače dnes berou při hodnocení v úvahu více než 200 faktorů.

17
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.