Webová aplikace & soutěžní kvíz na míru

Webová aplikace byla vytvořena na míru na přání zákazníka. Aplikace funguje na základě přihlášení přes Facebook nebo email. Po přihlášení stačí jen zmáčknout tlačítkou start a Vaše hra začíná.

Postupně odpovídáte na otázky, kdy musíte uhodnout co je na obrázku. Na odpověď máte vždy jen 10 sekund a čím dříve odpovíte, tím získáváte více bodů. Na jednu hru máte tři životy, které když vyčerpáte tak se hra ukončí a vy uvidíte kolik bodů jste získali a na jakém místě se nacházíte. Hru můžete nasdílet na facebooku a také se můžete podívat na pořadí soutěžících, kde uvidíte 10 nejlepších.

 

 

Hru můžete hrát kolikrát chcete, ale vždy se Vám počítá to nejvyšší nahrané skóre. Nejvyšší skóre a pořadí vidíte vždy v pravo nahoře. Aplikace je skvělá na podporu produktů, služeb něbo nějaké akce. Vše je napojeno na náš administrační systém a v administraci vidíte jména hráčů, jejich emailové adresy a skóre které nahrály. Pro přehled si vše můžete také vyexportovat.

Máte zájem o něco podobného? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám povíme víc.

 

 

 

 

18
let zkušeností
300
webových stránek
40
internetových obchodů
80
založených PPC kampaní

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.