Grafický návrh bannerů na míru

Grafický návrh bannerů pro Sklik, Adwords a sociální sítě

STATICKÉ BANNERY

Potřebujete pro Vaši firmu vytvořit banner nebo sérii bannerů pro Sklik či Adwords? Obraťte se na nás. Vytvoříme Vám jak statický, tak i animační banner v gif formátu.

Rozměry pro bannery jsou pro Adwords tak i pro Sklik téměř totožné. Snažíme se aby bannery byli jednoduché, ale aby zaujali co nejvíce zákazníků.

Vytvoříme Vám také bannery na facebook a jiné sociální sítě. Nejvíce tvoříme úvodní fotografie a upravujeme loga pro google+ a facebook. Zde najdete několik užitečných rad, které je dobré si před vytvořením úvodní fotografie přečíst.

Velikost  fotografií pro facebook a google+

  • profilová fotografie 180 x 180 px
  • úvodní fotografie (titulní) 851 x 315 px 
  • příspěvky a reklama na Facebooku - doporučuje se 1 200 x 1 200 px, minimum je 504 px

 

ANIMOVANÉ BANNERY

Animované bannery jsou nejvíce využvány v PPC kampaních a nově jej můžete použít místo úvodní fotografie na Facebook. Velikost animace je omezena na 150 kb, proto není možné vytvořit rozsáhlou animaci.  

Bannery se připravují ve formátu:

GIF banner - nejvíce používaný, jen má trochu více technických omezení. Animace souboru GIF je v tom, že se střídá několik obrázků ve smyčce za sebou. U každého snímku se dá nastavit časový interval.

Má ale velké omezení a to, že barevná paleta má jen 256 barevných odstínů, címž není vhodný pro střídání fotografií.

 


 

Proč webové stránky a e-shopy od nás?

Nabízíme Vám kreativní webové stránky na míru, profesionální e-shop který prodává a komplexní online marketing.

Navrhujeme unikátní webový design a hlavní důraz klademe na použitelnost a přehlednou strukturu webových stránek a E-shopu. Naše hlavní přednost je v kvalitním kódování a v nepoužívání šablon. Každá webová prezentace a e-shop je tvořen na míru od úplného základu. Našim klientům nabízíme efektivní online marketing, zákaznickou podporu a následnou údržbu jejich webové prezentace.

Jsme tým odborníků na webový design, programování a internetový marketing. Našim klientům nabízíme více než 11 let zkušeností a praxe, proto můžeme zaručit nejen skvělý výsledek, ale i funkčnost. Webové služby provádíme po celé České republice od Prahy až po Olomouc.

1

Našim klientům nabízíme partnerství, servis a řešení.

Chcete nové webové stránky nebo E-shop a nevíte si rady? Obraťte se na nás.

2

Nenabízíme šablony ani jiná uniformní a polovičatá řešení.

Nepoužíváme open-source zdroje a neslibujeme zázraky. Vše jsme naprogramovali sami a také používáme náš vlastní administrační systém.

3

Garantujeme individuální přístup a kvalitní servis.

Všechny projekty detailně promýšlíme a hledáme nejlepší řešení pro klienta. 

4

Kvalitní web a funkční E-shop

Webové stránky vždy na míru a s naším adminitračním systémem. Eshop který Vám bude prodávat, ale jen tvorbou E-shopu to nekončí.

Kontaktní formulář

Napište nám co bychom pro Vás mohli udělat nebo vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Nebo nás můžete kontaktovat na:Telefon: +420 776 434 488| Email: info@netsimple.cz

Aktuality & Blog

Prázdniny jsme odstartovali novým webem pro CMKarting

Motokáry jedině na Zličíně - CMKarting vám splní nejtajnější sny! Kdo z vás vyhraje?

Webové stránky pro firmu Hans Krug na míru

Pro firmu Hans Krug vyrábějící kuchyně a nábytek na míru jsme vytvořili webové stránky dle jejich přání a požadavků přesně NA MÍRU. 

Co chtějí zákazníci při nákupu ve vašem e-shopu?

Připravili jsme pro Vás výčet jednoduchých a účinných triků, kterými můžete oslnit nové a přilákat staré zákazníky. Prodávejte s úspěchem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.